Kategoriler
Rehber

Apex Legends Easter Egg'leri ve hileler hakkında bilgiler

Diğer BR'lara benzer şekilde Apex Legends da bazı Easter Egg'ler ile dolu. Ancak oldukça hızlı bir oynanışa sahip olduğundan bazen bir dakikanızı ayırıp bazı şeylere dikkatinizi vermeniz mümkün olmayabiliyor. Birçok oyuncu bu Easter Egg'lerin farkında değil. Biz de yazımızda tam olarak bu konuyu ele aldık.

Apex Legends Easter Egg'leri ve hileler hakkında bilgiler

easter egg loch ness apex legends
Nessie'leri belirli bir sıra ile bulursanız bu büyük oğlan ortaya çıkıyor

Öncelikle bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Eğer Apex Legends hileleri için bakıyorsanız oyunda hilenin yasak olduğunu belirtelim. O nedenle kullanmanız kesinlikle önerilmez. Apex Legends çevrimiçi çok oyunculu bir oyun ve geliştirici Respawn, bu hileciler ile aktif bir yarış içerisinde. Son olarak Apex Legends hilesi kullanan çok sayıda hesap oyundan uzaklaştırıldı. Xbox One ve PlayStation 4 yerleşik hile önleyicilere sahip ancak PC'de bu biraz daha kolay. Hesap yasaklansa bile, ücretsiz olduğundan tekrar yeni bir hesap açılabiliyor.

İLGİLİ:  Apex Legends: Yeni karakterler ve görüntüleri

Diğer Apex Legends rehberleri:

Apex Legends'ı tüm oyuncular için daha eğlenceli ve adil hale getirmek için, siz de hile kullanan birini tespit ederseniz raporlamayı unutmayın. Hileci oyuncuları raporlamak için tek yapmanız gereken Easy Anti-Cheat sayfasını ziyaret ederek bildirmek olacak.

Nessie ve Loch Ness canavarı Easter Egg'i

Apex Legends'ta çatışmalardan yorulduğunuzda, biraz keyifli bir vakit geçirmek için oyunun haritasında dolaşarak belirli noktalara gizlenmiş Nessie'leri bulabilirsiniz. Hepsini bulduğunuzda haritanın dışında devasa boyutta bir Loch Ness gölü canavarı doğar.

İLGİLİ:  Apex Legends: En popüler karakterler ve galibiyet yüzdeleri
easter egg nessie apex legends
Nessie'ler en garip noktalarda bulunur

Nessie, tüm Titanfall oyunlarında kendine yer edinmiş bir Easter Egg'dir. Bu sevimli dinozor, çeşitli tuhaf yerlerde bulunur. Aşağıda Nessie'yi bulmak için gidebileceğiniz tüm noktalar işaretli olarak gösteriliyor.

Nessie yerleri ve sıralaması

easter egg nessie haritası yerleri
Nessie'leri yukarıdaki sıralama ile vurmanız gerekecek

Twitch kullanıcısı GarbageKogMain'in bir videosuna göre tüm Nessie'leri belirli bir sıra ile vurduğunuzda Loch Ness canavarının büyük bir versiyonu son Nessie'nin yakınındaki suda ortaya çıkıyor. Nessie oyuncaklarını vurmanız gereken sıra yukarıdaki haritada gösteriliyor.

Lastimosa Armory Easter Egg'i

easter egg apex legends
Birçok silahın üzerinde bu açıklama yer alır

Lastimosa Armory, Titanfall evreninde bir silah üreticisidir ve oyunda Frontier'lerde bulunan silahların üretiminden sorumludur. Tai Lastimosa, Titanfall 2'nin hikayesinde kilit bir karakterdi. Titan'ının kontrolünü size bırakan kaptanınızdı. Silahların üzerinde bu şirketin adı yer alıyor.

Training Area Easter Egg'i

Eğitim bölgesine gizlenmiş bir Nessie bulunuyor. Bu Nessie oldukça zekice bir şekilde gizlenmiş ve ulaşması çok keyifli.

İLGİLİ:  Apex Legends'ta yapılmış en iyi hareketler #1

Pathfinder ve Bastion

easter egg apex legends pathfinder
Overwatch'ın Bastion karakterine bir gönderme

Pathfinder'ın Epic pozlarından biri “For the Birds" ismine sahip ve robotun kızgın bir kuzgunun saldırısına uğramasını gösteriyor. Bu poster ile Overwatch'da kanatlı vahşi hayvanları seven Bastion karakterine gönderme yapılıyor.

Shadie'nin köpeği Plushie

plushie shadie
Yakın zamanda köpeğini kaybeden bölüm tasarımcısının Easter Egg'i

Apex Legends'ın lider bölüm tasarımcısı Jason McCord, kısa süre önce bu dünyadan göçen tüylü dostunun oyuncağını eğitim haritasının güney batı köşesine gizlemiş.

eğitim haritası
Oyuncak yukarıda yer alıyor

Oyuncak küçük bir kaya çıkıtının arasında yer alıyor ve bu yüzden biraz tırmanmanız gerekecek. Bu bölgede başka bir köpekçik daha bulunuyor ve buna erişmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Hedef tahtasındaki QR kod

Belki gerçek bir Easter Egg olmayabilir ancak kesinlikle eğlenceli bir detay. Oyunun eğitim haritasında bulunan hedef tahtalarındaki QR kod tarandığında sizi oyunun indirme sayfasına yönlendiriyor. Daha doğrusu Respawn.com'u açıyor.

Apex Legends Easter Egg'leri ve hileler hakkında bilgiler yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://2ladd.com/k/rehber

Yazar Berkay Alpkunt

Coğrafya ve astronomi üzerine geniş kapsamlı içerikler hazırlıyor. Diğer ilgi alanları canlı hayatı, bilim tarihi ve ülkeler olarak sıralanır. Aynı zamanda bağımsız video oyunlarıyla ilgilidir.