Ewan McGregor Obi Wan Kenobi dizisi için Star Wars'a dönüyor

Obi Wan Kenobi yeni Yıldız Savaşları dizilerinden biri olabilir

Ewan McGregor Obi Wan Kenobi dizisi için dönüyor. Jedi'lar Ewan McGregor'ı yeniden hizmete çağırıyor. Üç Yıldız Savaşları filminde usta Jedi Şövalyesi Obi-Wan Kenobi'yi canlandıran oyuncu, Disney+ için ünlü rolüne dönüş yapacak. 48 yaşındaki İskoç oyuncu bir kez daha ışın kılıcını kuşanmaya hazırlanıyor.

Ewan McGregor yeni Star Wars dizisi için dönüyor

Bu sonbaharda piyasaya sürülecek olan Disney+, Netflix gibi dijital akış platformlarına rakip olmak için geliyor. Disney bu yeni platformunda birçok popüler serisine yer verecek. Yeni Yıldız Savaşları dizileri bunlar arasında.

mandalorian
Mandalorian 12 Kasım'da gelecek

Disney+ ve Lucasfilm Yıldız Savaşları dizisinin arkasındaki yapımcılar durumunda. Şu anda The Mandalorian dizisi hazırlanıyor. Dizide Star Wars evrenindeki ödül avcısı sınıfı konu alınıyor. Ödül avcıları ilk kez Boba Fett ile sevilmişti. Bunun yanı sıra 2016'da gösterime giren Rogue One'ın devamı niteliğinde isimsiz bir dizi daha çekiliyor. Başroldeki Direnişçi Birliği subayı Cassian Andor, Diego Luna tarafından canlandırılıyor.

Ayrı bir Kenobi dizisi çekilebilir

Kenobi projesiyle ilgili olarak henüz hiçbir zaman çizelgesi veya kadro açıklaması yapılmadı. Ancak Boba Fett dizisi fikrinin doğurduğu The Mandalorian'da olduğu gibi Disney, Obi Wan Kenobi için büyük ihtimalle ayrı bir dizi planlıyor. Dizide Kenobi'nin orta yaşlılığındaki yaşamı işlenebilir.

Ewan McGregor yeni Star Wars dizisi için dönüyor
Muhtemelen mini dizi formatında olacak

The Mandalorian bu yıl 12 Kasım'da gösterilecek ve Disney+'ın lansman dizisi olacak. Rogue One'ın devamı ise Stephen Schiff (The American) tarafından yazılıyor ve yönetiliyor.

Yıldız Savaşları'nda merkezi bir figür olan Kenobi ilk kez 1977 "Yeni Bir Umut" filminde çölde yaşayan savaştan yorulmuş bir kesiş rolüyle ekrana gelmişti. Daha sonraları akıllı ve güçlü bir savaşçı olduğunu kanıtlayarak hikaye boyunca önemli bir karakter halini aldı. Kenobi'nin bu genç versiyonunu Gizli Tehlike (1999), Klonların Saldırısı (2002) ve Sith'in İntikamı (2005) filmlerinde izledik. Kendisi ayrıca Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor (2015) filminde sesiyle yer aldı.

Ewan McGregor Obi Wan Kenobi dizisi için Star Wars'a dönüyor yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://2ladd.com/k/sanat/