Game of Thrones yıldızı Kit Harington (Jon Snow) Marvel'a katılıyor

Jon Snow kuzeyi terk ediyor

Game of Thrones dizisinin Jon Snow'u Kit Harington, Marvel Sinematik Evreni'ne dahil oluyor. Kit Harington 2020'de vizyona girecek olan The Eternals filminde rol alacak. Aktör Dane Whitman'i oynayacak. Bu zırhlı, kılıçlı karakter aynı zamanda Kara Şövalye adıyla biliniyor. Duyuru geçtiğimiz saatlerde D23'ten yapıldı.

Game of Thrones yıldızı Kit Harington The Eternals'da rol alacak

The Marvels'ın kadrosunda yok yok. Bunlar Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Kumail Nanjiani, Lauren Ridloff ve Don Lee olarak sıralanıyor. Oyuncular Dünya'nın 35000 yaşındaki uzaylı ölümsüzlerini canlandırıyorlar. Bu ölümsüzlere şimdi Kit Harington da dahil oldu.

Kit Harington`Black Knight
Black Knight

Çizgi romana göre Eternals adındaki bu grup milyonlarca yıl önce antik insanlar tarafından oluşturuldu. Deneysel çalışmaların bir sonucu olan süper güçlü uzaylılar fiziksel formları itibariyle insana benzese de çeşitli üstün yeteneklere sahipler. Süper kuvvet, uçma, ışınlanma, zihin kontrolü, şekil değiştirme ve enerji projeksiyonu bunlardan bazıları.

The Eternals 6 Kasım 2020'de çıkış yapacak. Çizgi romana göre evrende birkaç düzine Eternal var ancak film yalnızca Sersi ve Ikaris'e odaklanacak. Filmde Sersi karakterini Gemma Chan canlandıracak.

Kit Harington nasıl bir karakteri oynayacak?

Black Knight (Dane Withman) karakteri ilk kez 1967 Aralık'ta Avengers'ın 47. sayısında ortaya çıktı. Marvel dünyasında Black Knight adını taşıyan üçüncü karakter olarak biliniyor. Amcasından miras kalan kalede gizli notlar ve icatlar bulan Dane Withman, amcasının alçak Black Knight olduğu öğrenir. Ebony Blade kılıcı ile karşılaşan Withman testi geçer ve kılıcı alarak süper kahraman olmaya karar verir. Amcası gibi Masters of Evil'a katılır ancak bunu onları içeriden çökertmek için yapar.

Aktörün Game of Thrones'daki rolünü anımsatacağı söylenebilir.

Game of Thrones yıldızı Kit Harington (Jon Snow) Marvel'a katılıyor yazımız burada son buldu. Daha fazla içerik için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz: https://2ladd.com/k/sanat/