Breaking Bad devam filmi El Camino'nun fragmanı ve çıkış tarihi

Film Jesse Pinkman’a odaklanıyor

Breaking Bad filmi El Camino adıyla Netflix üzerinden yayınlanacak. Netflix'in bugün yanlışlıkla gösterdiği ekran görüntüsünde, senaryonun Jesse Pinkman'a odaklandığı ve Breaking Bad'in yazarı ve yönetmeni Vince Gilligan tarafından ele alındığı anlaşılmıştı. Şimdiyse filmin çıkış tarihi ve fragmanı yayınlandı.

El Camino'nun fragmanı ve çıkış tarihi

Söz konusu sayfa hızlı bir şekilde kaldırıldı, ancak bu sızıntı Şubat ayında çıkan dedikoduları doğrular nitelikte oldu. O günlerde de Breaking Bad filminin hem Netflix hem de AMC'de yayınlanacağını söyleniyordu. 2008'den 2013'e kadar süren dizi, bir kimya öğretmeni olan Walter White'a ve eski öğrencisi Jesse ile olan ortaklıklarına odaklanmıştı.

Bu detaylar yanlışlıkla gösterilmiş olsa da daha önce Breaking Bad'in illegal avukatı Saul Goodman ve bu karakterin dizisi Better Call Saul'da oynayan Bob Odenkirk kısa süre önce Hollywood Reporter'a filmin zaten çekildiğini söylemişti. Zaten Bob Odenkirk bu kadar zaman nasıl saklayabildiklerine de şaşırdığını özellikle söylediğine göre, yapımcılar artık filmin bilinmesinin gerektiğini düşünmüş olmalılar.

Olayın üzerine Netflix El Camino'nun ilk fragmanını yayınladı. Film 11 Ekim'de gelecek. Yalnızca Netflix'te gösterilecek. Konusu şöyle olacak: "Jesse esaretten dramatik kaçışının ardından kendine bir tür gelecek şekillendirmek için geçmişiyle yüzleşmek zorundadır".

El Camino'nun anlamı

Filmin adının El Camino olması elbette özel bir anlama sahip. Çünkü dizinin final sahnesinde Jesse, Jack Welker karakterinin 1978 Chevrolet El Camino model arabasını alarak olay yerinden ayrıldı. Jesse Pinkman'ı en son gördüğümüzde çığlık atarak ve ağlayarak uyuşturucu dolu hayatından kaçıyor gibiydi.

Walter White için umut görünmese de, karakteri canlandıran Cranston katıldığı bir TV programında, "Harika bir hikaye ve açık bırakılan bazı noktalarda bir tür tamamlama görmek istediğini düşünen birçok insan var" diyerek hikayenin devamına işaret etmişti.

Netflix Breaking Bad devam filmi El Camino'yu yanlışlıkla gösterdi haberimiz burada son buldu. Benzer içerikler için: https://2ladd.com/k/sanat/