İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

Berkay Elem berkay@2ladd.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / PUBLISHING DIRECTOR

Gökhan Kaleni / gokhan@2ladd.com

EDİTÖRLER / EDITORS

Burcu Kara / burcu@2ladd.com

Elif Güven / elif@2ladd.com

Deniz Ferah / deniz@2ladd.com

Burak Ekre / burak@2ladd.com

Selim Pekpak / selim@2ladd.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ / NIGHT SHIFT EDITOR

Aytun Jales / aytun@2ladd.com

HUKUK DANIŞMANI / LEGAL ADVISOR

Av. Umut Hakan

MALİ MÜŞAVİR / FINANCIAL ADVISOR

Levin Yılmaz

REKLAM / ADVERTISE

Merve Hande / info@2ladd.com

SERVİS SAĞLAYICI / SERVICE PROVIDER

DigitalOcean, LLC.

ADRES / ADDRESS

Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Haren Apt. No:67 – 94 D:9 Kadıköy / İstanbul / TR

TELEFON NUMARASI / PHONE NUMBER

+90 (850) 7056654

Sitedeki tüm dış bağlantılar ayrı bir sayfada açılır ve 2ladd.com hiçbir dış bağlantının sorumluluğunu almamaktadır.